Сесія міської ради Черкас не відбулася через відсутність кворуму

Сесія міської ради Черкас не відбулася через відсутність кворуму Сьогодні на чергове 6-е пленарне засідання четвертої сесії міської ради Черкас прибуло лише 24 депутати. Як інформують у міській раді, не з’явилися на засідання депутати практично зі всіх депутатських фракцій. Оскільки більшої кількості депутатів не зібралось навіть після 30-хвилинної перерви, Віктор Білоусов повідомив, що сесія за відсутності кворуму не може відбуватися.
– Сьогодні ми мали розглянути надзвичайно актуальні для життєдіяльності міста питання. Зокрема, внести зміни до Програми соціально-економічного і культурного розвитку Черкас та міського бюджету на 2013 рік. Потрібно також затвердити Програму зайнятості населення м. Черкаси на 2014-2018 роки. Необхідно внести зміни в Положення про місцеві податки і збори, від яких залежить наповнення міської казни. Важливим для містян є питання про надання пільг зі сплати земельного податку. Встановлення пільг за оренду об’єктів міської комунальної власності для черкаського обласного комунального підприємства «ФАРМАЦІЯ» дасть можливість знизити ціни на ліки, за т. з. принципом соціальних аптек, – зауважив Віктор Федорович.
За словами Віктора Білоусова, назріла нагальна потреба передачі на баланс КП «ЧЕЛУАШ» об’єктів вуличної інфраструктури. Необхідно також виділити земельну ділянку для облаштування оптового ринку з продажу сільгосппродукції, не вирішеними залишаються й понад сто земельних питань, з якими, в основному, звертаються мешканці приватного сектору.
– Тож, питань, які потребують депутатських рішень, вистачає. І всі вони носять господарський характер. Тому я прошу депутатів усіх фракцій відповідальніше ставитись до виконання своїх обов’язків, – підкреслив секретар міської ради.
28.11.2013 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter