У Каневі замінували райдержадміністрацію та міську раду. Евакуйовано 60 осіб

У Каневі замінували райдержадміністрацію та міську раду. Евакуйовано 60 осібСьогодні в Каневі «замінували» будинок рад. Як інформує «Дніпрова зірка» з посиланням на начальника Канівського міського відділення міліції Олександра Штеймана, звістка про замінування надійшла по телефону о 16.20. Оперативно до будинку рад (у якому знаходяться Канівська міська та районна ради, а також Канівська райдержадміністрація) прибули працівники міліції, рятувальники та карета швидкої допомоги.
За словами начальника служби з надзвичайних ситуацій Канівського міськвиконкому Івана Диренка, правоохоронці евакуювали з приміщення будинку рад близько 60 осіб.
- Працівники вибігали з будинку, забуваючи забрати навіть свої особисті речі. Залишилися ввімкнутими світло, комп’ютерна техніка в кабінетах…, - сказав І.Диренко.
Також рятувальники перекрили підхід до буцімто замінованої будівлі. Шукати вибухівку будуть вибухотехніки та собака-пошуковець із Черкас.
Цього року це вже друге повідомлення про замінування. 14 січня події за схожим сценарієм розгорталися за адресою – Канівський термінал «Авто-Ріка». Тоді все закінчилося благополучно – повідомлення про закладення бомби на автовокзалі виявилося злим жартом.
27.11.2013 22:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter