За невиплату людям 250 тис. грн. зарплати Тулуб...позбавив премій корсунських намісників

За невиплату людям 250 тис. грн. зарплати Тулуб...позбавив премій корсунських намісників Керівники Корсунщини будуть позбавлені премій через халатне ставлення до питання виплат заборгованої заробітної плати. Як інформують у Черкаській ОДА, на цьому голова облдержадміністрації Сергій Тулуб наголосив під час візиту до Корсунь-Шевченківського району.
До очільника області звернулися працівники комунального підприємства міста «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне управління» з проблемою невиплаченої заробітної плати. Підприємство займається прибиранням міста та обслуговуванням будинків, дбає про чистоту на вулицях, але сьогодні відсутність фінансування значно ускладнює роботу.
«Починаючи з вересня на підприємстві не виплачується зарплата. Це вже крик душі, адже нам теж треба за щось жити, платити послуги. Сьогодні в нас тільки заборгованість перед бюджетом складає 250 тисяч гривень», - розповіла головний бухгалтер підприємства.
За попередніми підрахунками, на погашення заборгованості та виплату зарплат працівникам потрібно близько 500 тисяч гривень.
Голова ОДА висловив невдоволення тим, що це питання не контролюється та не вирішується.
Відтак, за затягування часу вирішення проблеми, голова райдержадміністрації Сергій Гудименко та голова районної ради Володимир Рябошапка цього місяця будуть позбавлені премій. Самим же стурбованим людям він пообіцяв взяти це питання під особистий контроль і вирішити його днями.
27.11.2013 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter