14 туристів з міської ради Черкас вивчали досвід побратимів з Бидгоща

14 туристів з міської ради Черкас вивчали досвід побратимів з БидгощаЯк інформують у міській раді Черкас, з 12 по 14 листопада цього тривала робоча поїздка делегації з Черкас у складі 14 осіб до польського міста-побратима Бидгощ.
Від міської влади Черкас з робочим візитом побували у Польщі директор департаменту освіти та гуманітарної політики Марина Бакланова, директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артур Савін, директор департаменту економіки та розвитку Ірина Удод, начальник управління транспорту, депутат міської ради Віталій Дядченко, а також міські обранці Руслан Донець та Анатолій Коверський.
Під час поїздки черкаська делегація вивчала досвід у сфері освіти, стратегічного планування міста та формування бюджету, організації громадського транспорту, а також розглянули функціонування ряду інших не менш важливих сфер життєдіяльності міста Бидгощ.
Польські колеги представили власний досвід у сфері управління відходами, а також поділились напрацюваннями щодо оперативного реагування на надзвичайні ситуації. Тоді як місцевий казначей розповів про особливості формування бюджету м. Бидгощ.
Впродовж робочої поїздки черкаська делегація побувала також на екскурсії у Бидгощському промисловому технологічному парку.
У результаті поїздки департамент економіки та розвитку домовився про подальшу співпрацю з відділом стратегічного розвитку мерії м. Бидгощ у напрямку надання методичних рекомендацій та консультацій щодо розроблення стратегічного плану міста Черкаси.
До речі, усі витрати на поїздку оплатила приймаюча сторона.
27.11.2013 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter