У Корсунь-Шевченківському в оновленому сквері Шевченка зроблять канатну дорогу

Як інформують у прес-службі Черкаської ОДА, 26 листопада Сергій Тулуб відвідав Корсунь-Шевченківський, де взяв участь у відкритті оновленої площі скверу імені Тараса Шевченка та вшанував пам’ять Кобзаря, поклавши квіти до підніжжя пам’ятника.
За кошти місцевого бюджету та меценатів-благодійників завершено перший етап робіт. Реставраційні роботи погруддя виконували скульптори черкаської майстерні Микола Лютенко та Віктор Крючков.
У Корсунь-Шевченківському в оновленому сквері Шевченка зроблять канатну дорогу

«Проект загалом вдалий. Погода дозволила його завершити у найкоротші строки – за 35 робочих днів. Працювали без вихідних. На цьому місці практично вивезено було все і збудовано по-новому, для того, щоб воно служило довгі роки. Зробили повністю озеленення, нове освітлення, нові входи, з усіх боків до скверу, підасфальтували і навели чистоту», – розповів директор генеральної підрядної організації «Товариство «Райсількомунгосп» Юрій Заболотній.
У сквері також планується облаштувати дитячий майданчик і зробити канатну дорогу, використовуючи дерева, які ростуть поблизу.
Урочисте відкриття бюсту Тараса Григоровича Шевченка відбулось ще у березні 1960 року До 200-річчя з дня його народження поета прийнято рішення провести реконструкцію скверу та присвоїти йому ім’я Тараса Шевченка. Загальна кошторисна вартість реконструкції скверу становить 1107.8 тис. гр. – це кошти місцевого бюджету.
27.11.2013 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter