АТП Черкаської облради за бюджетні гроші придбало під ясновельможні зади Тулуба і Ко два Седани

АТП Черкаської облради за бюджетні гроші придбало під ясновельможні зади Тулуба і Ко два Седани Як інформують «Наші Гроші», 12 листопада КП «АТП Черкаської облради» за результатами уклало угоду з ПАТ «Черкаси-авто» на закупівлю пасажирських автомоблів спеціального призначення на суму 0,59 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Закупівля проводиться коштом місцевого бюджету.
Придбають три Chevrolet Cruze седан – по 0,16 млн грн. за одиницю і один ЗАЗ Vida седан – за 0,11 млн грн.
Основним завданням діяльності «АТП Черкаської облради» є надання автотранспортних послуг органам влади – Черкаські обласній раді, Черкаській обласній державній адміністрації, їх відділам та управлінням.
Тендер проведено за неконкурентною процедурою в одного учасника. Замовник пояснив відсутність конкурсу при виборі підрядника нагальністю закупівлі. Строк до кінця бюджетного року складає два місяці, і проведення стандартної процедури є неможливим, тому для ефективного використання бюджетних коштів було прийнято рішення про обрання процедури закупівлі в одного учасника.
ПАТ «Черкаси-авто» належить «Українській автомобільній корпорації» Таріела Васадзе, народного депутата від Партії регіонів.
27.11.2013 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter