Вищий спеціалізований суд призупинив виконання рішення про стягнення з Одарича 200 тис. грн.

Вищий спеціалізований суд призупинив виконання рішення про стягнення з Одарича 200 тис. грн. Як інформують у прес-службі вільних демократів, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ зупинив виконання рішення Соснівського райсуду Черкас, за яким екс-мер Черкас Сергій Одарич мав сплатити до міського бюджету 200 тис. грн. завданих збитків.
Нагадаємо, що прокуратурою міста Черкаси в інтересах міської ради до Сергія Одарича було подано позов про відшкодування матеріальних збитків за незаконне звільнення ним працівника. 27 червня 2013 року Соснівський районний суд Черкас заочно ухвалив рішення стягнути 200 тис. 16 жовтня Апеляційний суд Черкаської області підтвердив це рішення.
Суть справи полягає у тому, що в 2008 році звільненому заступникові міського голови Анатолію Прокопову за рішенням суду виплатили з міського бюджету 200 тис. грн як заробітну плату за час вимушеного прогулу. Згідно з нещодавнім рішенням Апеляційного суду, ці кошти має повернути до бюджету міський голова Сергій Одарич.
Сергій Одарич звернувся із касаційною скаргою до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, який і призупинив виконання рішення Соснівського райсуду щодо стягнення 200 тис. збитків.
26.11.2013 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter