ОДА: Тулуб втрутився в конфлікт з переплануванням Черкаського будинку для сімей з дітьми-інвалідами

ОДА: Тулуб втрутився в конфлікт з переплануванням Черкаського будинку для сімей з дітьми-інвалідами Як інформують у Черкаській ОДА, Сергій Тулуб ознайомився із ходом перепланування першого поверху будинку для сімей з дітьми-інвалідами по вулиці Конєва, 15/1 у Черкасах під квартири.
Як нагадують в ОДА, суперечка між сім’ями, які виховують дітей-інвалідів, точиться навколо цього будинку роками. Його мешканці бачать на першому поверсі багатоповерхівки реабілітаційний центр для дітей-інвалідів, а інші батьки – соціальне житло.
– Цей будинок для сімей з дітьми-інвалідами зведено й здано в експлуатацію ще в 2006 році. Він унікальний тим, що спланований спеціально для проживання в ньому інвалідів-візочників. Таких квартир у місті більше немає, – розповіла голова ГО «Інваліди без житла» Тетяна Новакова. – Зараз ми винаймаємо житло, а наші діти змушені жити у тісних квартирах, їм немає де ходити та як навчатися, але мешканці цього будинку не розуміють наших потреб... На щастя, зараз у місті достатньо закладів для реабілітації...
Водночас, абсолютно протилежну точку зору жителі багатоповерхівки на Конєва аргументують тим, що їхнім дітям у будинку необхідне приміщення для реабілітації.
– Ми хочемо, щоб наші діти могли виїхати із квартири, поспілкуватися між собою й таким чином адаптуватися у суспільстві, – кажуть мешканці будинку.
За словами ж директора Департаменту капітального будівництва Черкаської облдержадміністрації Олега Різника, через перешкоджання членами ОСББ «Мрія 15/1» наразі виникли труднощі щодо приєднання інженерних мереж (зокрема, мереж тепло-, електро- та водопостачання) до наявних у будинку.
У свою чергу, генпідрядник Олександр Крячек запевнив, що роботи з облаштування квартир не зупиняються й протягом тижня буде підключено тепло та електрика.
– Як тільки буде підключено мережі, ми приступимо до внутрішнього оздоблення приміщень, – каже Олександр Миколайович. – Наразі ми прокладаємо паралельну наявній теплотрасі гілку та не заважаємо наявному ОСББ.
Окрім того, нині вже розроблено проект реконструкції будівлі по вулиці 30-річчя Перемоги №24 для розміщення там територіального центру соціальної допомоги Соснівського району міста Черкас з реабілітаційним відділенням для інвалідів.
Очільник області, який взяв вирішення цього питання під особистий контроль, доручив у найкоротші терміни поставити крапку у цьому питанні із врахуванням інтересів обох сторін.
26.11.2013 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter