Євромайдан в Умані, день другий

Як інформує 04744.info, вчора в Умані пройшов другий день уманського євромайдану. Попри побоювання того, що темна пора доби завадить багатолюдності мітингу, 25-го листопада в центрі Умані для підтримки євроінтеграції України зібралось близько 300 учасників. Слово для виступу надавалось кожному бажаючому. Звичайні уманчани без партійної символіки і гасел розповідали про те, чому ми повинні бути в Європі.
Євромайдан в Умані, день другий

В центрі міста, поблизу будівлі «Укртелекому» координатори уманського євромайдану встановили намет, який здійснюватиме інформаційну підтримку акції. Працюватиме він цілодобово, громадські активісти чергуватимуть в ньому позмінно. Також до намету можна приносити харчі та теплі речі для мітингувальників, які передаватимуть до Києва. Окрім того, активісти записуватимуть бажаючих поїхати до столиці на демонстрацію і займатимуться організацією транспорту. Сьогодні один автобус з Умані вже укомплектувався людьми, які зголосилися особистою присутністю підтримати столичний Євромайдан.
В Умані євромайдани планують проводити щодня аж до моменту підписання угоди про асоціації з ЄС. Збір завтра, 26-го листопада 2013-го року, планують розпочати о 16:00. Організатори пообіцяли до цього часу покращити технічний супровід акції та урізноманітнити програму цікавими моментами.
26.11.2013 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter