Ревізори Світового банку перевірили, як черкаський водоканал освоїв кредитні гроші

Ревізори Світового банку перевірили, як черкаський водоканал освоїв кредитні гроші У неділю, 24 листопада, з робочим візитом у Черкасах перебували фахівці Міжнародного банку реконструкції та розвитку на чолі з директором Світового банку з питань України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан. Гостей зустрічали заступник міського голови Віктор Беззубенко та т.в.о. директора КП «Черкасиводоканал» Григорій Руденко. Про це повідомляє прес-служба підприємства.
Делегація оглянула Дніпровську водоочисну станцію та головну каналізаційну насосну станцію № 2, що були модернізовані за рахунок позики Світового банку в рамках реалізації проекту розвитку міської інфраструктури. Частка «Черкасиводоканалу» на модернізацію водопровідних та каналізаційних насосних станцій склала 10,9 млн.доларів.
- Загалом ми провели модернізацію на 9 каналізаційних та 3 водопровідних насосних станціях, - говорить т.в.о. директора КП «Черкасиводоканал» Григорій Руденко. - Нове обладнання було підібране з урахуванням усіх новітніх тенденцій щодо енергоефективності, адже енергоспоживання є однією з найбільш затратних статтей в собівартості наших послуг.
Керівництво банку особисто пересвідчилось, що кошти витрачені за призначенням і найголовніше - результати технічного переоснащення виправдали очікуване. Враховуючи значну енергоємність підприємства, на даний час споживання електроенергії скоротилось майже на 500 тис.кВт.год в місяць, тож економічний ефект вже очевидний.
25.11.2013 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter