У Черкасах відкрито новий "Гранд-Маркет"

У Черкасах відкрили новий «Гранд-маркет», який розташовується поблизу парку 50-річчя.
«Ми сьогодні дуже раді, що в цьому тихому зеленому куточку нашого міста відкрився острів цивілізованої торгівлі. Саме цивілізованої, - наголосила комерційний директор мережі «Гранд-Маркет» Алла Колодич, - тому що саме «Гранд-Маркети» відрізняються свіжістю продуктів, широким розмаїттям товарів, низькими цінами і великою кількістю покупців».
У Черкасах відкрито новий "Гранд-Маркет"

У Черкасах відкрито новий "Гранд-Маркет"

Усі мешканці цього мікрорайону задоволені відкриттямю «Гранд-Маркету», оскільки раніше тут не було магазину, і людям доводилося нести важкі сумки із покупками з іншого району. Тепер усі необхідні продукти будуть у мешканців району поблизу. Окрім того, «Гранд-Маркет» забезпечить роботою близько 60 осіб.
Марія Василівна, місцева жителька: «Спасибі за цей магазин. Ми його вистраждали, бо раніше доводилося за шматком хліба ходити аж на Казбет. І я від усіх жителів виношу подяку всім працівникам, особливо тим людям, які це надумали і зробили».
Мережа магазинів «Гранд-Маркет» існує у Черкасах вже 10 років. В умовах жорсткої конкуренції «Гранд-Маркету» вдається тримати марку, завойовуючи любов та довіру все більшої кількості покупців. Бо у роботі сповідує єдиний принцип: «Улюблений магазин для улюблених покупців та люблячих продавців».
У Черкасах відкрито новий "Гранд-Маркет"

Артур Савін, директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування виконавчого комітету Черкаської міської ради«Гранд-Маркет» вкладає кошти у розвиток нашого міста: будує дитячі та спортивні майданчики, часто допомагає ветеранам та інвалідам. Я дуже радий, що сьогодні це підприємство відкриває ще один свій магазин. Добре, що є такі люди, які вірять у наше місто, вірять у себе – і рухаються далі».
Асортимент товарів, якість обслуговування та зручність закупів вже у день відкриття привабили безліч покупців. Чи не найбільшу увагу адміністрація магазину звертає на якість товарів. Співпрацює лише із перевіреними та надійними постачальниками.
У Черкасах відкрито новий "Гранд-Маркет"

А в день відкриття нового «Гранд-Маркету» керівництво магазину підготувало сюрприз для перших покупців. Кожен, хто купив товарів на понад 40 гривень отримували подарунки та дисконтні картки.
Це вже третій магазин мережі «Гранд-Маркет»: інші двоє розташовані на Митниці та на вул. Ільїна. Новий супермаркет має площу 350 квадратних метрів, тут працює 4 каси. Час роботи магазину із 8 ранку до 23 години. Окрім «Гранду», у приміщенні розташований ще йчеркаський лідер з роздрібної торгівлі парфумерією, декоративною косметикою та побутовою хімією - магазин «Шарм». Такий сімбіоз дає можливість задовольнити усі побутові потреби жителів мікрорайону.
25.11.2013 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter