Поки всі гасають на майданах, Жуковська тихою сапою відкриває в Черкасах майданчики

Поки всі гасають на майданах, Жуковська тихою сапою відкриває в Черкасах майданчикиПоки друзі –суперники займаються виборами: виводять на чисту воду конкурентів, гасають по під`їздам за жінками, які нібито скуповують голоси, почесний президент ПАТ «Азот» Валентина Жуковська не ходить по Майданах, а відкриває майданчики та закликає черкаську опозицію ...вийти з коаліції з регіоналами в міській раді.
«Я сьогодні не поїхала на Майдан, а вибрала більш просту, але як на мене, важливішу справу: відкрити у Черкасах виготовлений нашим підприємством дитячий майданчик, - повідомляє Валентина Жуковська на «Фейсбук». - Так, я знаю що це не виглядає так видовищно, як бути на Майдані та відчувати ту ейфорію від спільної ідеї, яка об’єднує та робить людей близькими. Я це все відчувала в 2004. І сьогодні багато моїх знайомих та друзів знову вийшли на Майдан. Я цілий день спілкувались з ними і бачу їх розчарування - знову політики попереду, приватизувавши надії та бажання людей.
Мені сподобались слова Руслани, яка закликала прибрати всі ці партійні стяги, всю партійну символіку. Майдан повинен залишитись європейським, майданом нашої мрії.
Політики сьогодні не мають морального права закликати людей до якоїсь жертовності заради їхніх політичних амбіцій. Для цього вони повинні самі щось зробити, якісь прості та зрозумілі кроки. Запропонував же Юрій Луценко скласти опозиційним депутатам мандати, ініціювати перевибори у країні. Але реакція була інша – знову набір гасел та декларацій, заклики до тотальних мітингів, які так чи інакше переведуть усю напругу у пару, свисток.
Чому опозиційні депутати майже тотально співпрацюють у місцевих радах зі своїми ідеологічними конкурентами? Чому б нашим черкаським опозиціонерам не вийти із більшості з ПР, залишити свої теплі посади у виконкомі. Принаймні тоді їх дії будуть хоч зрозумілими людям. І тільки тоді вони мали б право закликати людей до протистояння на майдані, день і ніч».
25.11.2013 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter