У селі під Черкасами молоді євроактивісти агітували людей за асоціацію з ЄС

23 листопада в селі Свидівок Черкаського району активісти молодіжної мережі «Творці майбутнього» запитували у селян про їхнє ставлення щодо призупинення процесу підготовки до підписання угоди про Асоціацію з ЄС.
Напередодні Прем’єр -міністр України Микола Азаров повідомив про призупинення процесу підготовки до підписання угоди про Асоціацію з ЄС.
Молоді активісти мережі «Творці майбутнього», які зібралися на семінар неподалік Черкас, вирішили провести просвітницьку акцію щодо користі Асоціації з ЄС для мешканців найближчого до місця проведення семінару села - Свидівок.
У селі під Черкасами молоді євроактивісти агітували людей за асоціацію з ЄС

Мешканцям села роздавали власноруч створені та взяті з мережі Інтернет діаграми, інфографіку та комікси на європейську тематику. За бажанням господарів, на паркані сільського подвір’я могла з’явитися табличка «Європейський дворик». Натомість, молоді лідери просили в селян… яйця, які обіцяли передати політикам, в першу чергу тим, які прийняли рішення про відмову від Асоціації.
Яйця в народі символізують мужність і громадянську зрілість політика. А для Януковича це взагалі сакральний символ політичної поразки.
«Яйця вже давно стали болючою темою для нашої влади. На нашу думку саме мужності або, як кажуть «залізних яєць» не вистачило президенту та уряду для продовження Євроінтеграційного курсу України. Але наш народ такі яйця має і він погодився поділитися ними з недолугими можновладцями» - говорить Сергій Шмиголь, активіст руху «Творці майбутнього».
«Ми були здивовані тим наскільки радикальними є настрої мешканців села Свидівок. Люди, які зазвичай заклопотані своїми повсякденними справами і мало цікавляться політикою, не просто обурені припиненням курсу на підписання угоди з ЄС, але й готові боротися проти таких неадекватних дій влади. Деякі селяни пропонували починати збір підписів про імпічмент чинному президенту, а були й такі, що закликали брати вила і виходити на майдани, мовляв лише до таких аргументів може дослухатись Янукович та його «родина». На думку селян старшого покоління, відмова від Асоціації це хрест на кращому майбутньому не лише для них, а й для їхніх дітей та онуків» - поділилась своїми враженнями громадська діячка з Хмельницького Анна Пирог.
24.11.2013 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter