ДАІ склала протокол на Бондаренка, який гасав на мікроавтобусі по тротуарам біля ОДА

ДАІ склала протокол на Бондаренка, який гасав на мікроавтобусі по тротуарам біля ОДАЯк інформує Про Головне, під час учорашньої акції біля Черкаської ОДЛА на підтримку євроінтеграції України даішники склали адмінпротокол на голову обласної організації «Батьківщини» Анатолія Бондаренка. Причина – Бондаренко, сидячи за кермом мікроавтобуса із гаслом «Юлі волю», проїхав до входу в Черкаську ОДА по тротуару.
Учора кількасот черкащан пікетували адмінбудівлю з вимогою відставки Януковича, Азарова і Тулуба через те, що влада згорнула курс на Європу, а також тримає в ув’язненні лідера опозиції Юлію Тимошенко.
- Я пояснив інспектору, що виконував свою депутатську роботу і мав потрапити до Будинку Рад, але через те, що з обох боків встановили шлагбауми, я мусив об’їхати по тротуару, бо не мав іншого виходу. Черкаська облрада - це орган місцевого самоврядування, а не Пентагон. Вона має бути доступною для громадян, мотивував вчинок «батьківщинівець».
Депутат облради Анатолій Бондаренко додав, що міліція його затримала біля магазину «Делікат», старший інспектор Базик відбирав у депутата пояснення з приводу інциденту.
23.11.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter