У Черкасах влада й підприєміці домовилися про перенесення оптового ринку в південно-західний район

У Черкасах влада й підприєміці домовилися про перенесення оптового ринку в південно-західний район Підготувати на найближчу сесію Черкаської міської ради проект рішення про виділення земельної ділянки за адресою вул. 30-річчя Перемоги, 37 для оптового ринку сільськогосподарськими товарами. За інформацією прес-служби міської ради Черкас, таке доручення департаменту архітектури, містобудування та інспектування дав секретар міської ради Віктор Білоусов.
За його словами, відбулась спільна зустріч з керівництвом Черкаської ОДА, підприємцями з ринку на вул. Пастерівській та міською владою, на якій було досягнуто компромісного рішення щодо перенесення оптового ринку з торгівлі сільгосптоварами на нове місце. А саме: вільну земельну ділянку по вул. 30-річчя Перемоги, 37, що розташована у Південно-Західному районі Черкас за четвертим колом на перетині з вулицею Руставі.
До речі, зазначене місце запропонували, як альтернативу сучасному ринку по вул. Пастерівській, самі підприємці.
Земельна ділянка по вул. 30-річчя Перемоги, 37 є вільною і має значну площу – три гектари, на частині якої планується розмістити оптово-роздрібний ринок. Тоді як загальна площа ринку по вул. Пастерівській складає пів гектара.
Здійснити заплановане перенесення оптового ринку на нове місце можна буде вже на початку літа. До цього часу тут мають здійснити роботи із забезпечення водопостачання та водовідведення, встановити торгівельні конструкції, а також заасфальтувати зазначену територію, аби створити комфортні умови для відвідувачів.
Після зазначеного переміщення, на існуючому ринку по вул. Пастерівська буде проведено суттєву реконструкцію, адже з боку контролюючих організацій до нього є чимало застережень.
Зокрема, буде повністю призупинено оптову торгівлю з автомобілів, натомість підприємці за власні кошти встановлять сучасні торгівельні павільйони з легких конструкцій.
20.11.2013 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter