Заступник начальника інспекції з питань захисту прав споживачів Віталій Бойко - новий помічник Білоусова

Заступник начальника інспекції з питань захисту прав споживачів Віталій Бойко - новий помічник Білоусова Як інформують у міській раді Черкас, новим помічником міського голови став Віталій Бойко. Про це сьогодні під час наради з керівниками структурних підрозділів Черкаського міськвиконкому повідомив секретар міської ради Віктор Білоусов.
Новопризначений помічник – 1973 року народження, має три повні вищі освіти: у 1995 році закінчив Білоцерківський державний сільськогосподарський інститут за кваліфікацією – вчений агроном; у 2000 році – Кіровоградський державний технічний університет за кваліфікацією – економіст, а в 2007 році – закінчив Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за кваліфікацією – магістр державного управління.
Віталій Бойко має значний досвід роботи в органах виконавчої влади, стаж державної служби – понад 10 років.
Зокрема, з 2003 по 2005 роки – працював на різних посадах в організаційному відділі апарату Черкаської ОДА, згодом – заступником начальника управління у справах сім’ї та молоді Черкаської ОДА.
З листопада 2005 року до листопада цього року працював заступником начальника інспекції з питань захисту прав споживачів у Черкаській області.
Призначений на посаду помічника міського голови в порядку переведення з цієї інспекції.
19.11.2013 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter