Озброєний до зубів Тулуб кинув на захист свого кабінету беззбройних Івакіна й Тимошенка (фото)

Сьогодні мало не вибили двері в приймальню черкаського губернатора Сергія Тулуба народні депутати від опозиції, які прийшли до нього на прийом.
Сергій Каплін від “УДАРу” та Володимир Яворівський від “Батьківщини” прибули до Черкас на підтримку опозиційних висуванців на “проблемних” округах Миколи Булатецького(194-ий округ) та Леоніда Даценка (197-ий округ). На прес-конференції за їх участю виникло питання про іспанські дачі Тулуба, тож Каплін, який ініціював низку депутатських звернень щодо закордонної нерухомості черкаського губернатора, подав свіжу ідею – піти до Тулуба на прийом і у присутності журналістів запитати особисто, чи є ті дачі, чи немає.
За п’ятнадцять хвилин нардепи із журналістами вже були біля дверей приймальні Сергія Борисовича. Однак двері туди перед їхнім носом хтось замкнув із середини. Хоч до обідньої перерви було ще півгодини.
“Відчиніть, будь-ласка, згідно із законом народний депутат має право відвідувати будь-яку державну установу”, – почав тарабанити в двері Каплін.
За дверима зробили вигляд, що не чують.
Озброєний до зубів Тулуб кинув на захист свого кабінету беззбройних Івакіна й Тимошенка (фото)

“Я виламаю двері”, – попередив нардеп.
На цю погрозу із своїх кабінетів повискакували директор департаменту ОДА Юрій Тимошенко та заступник Тулуба Едуард Івакін, клерки ОДА.
“Ви хто, заступник? Ідіть і працюйте у свій кабінет!” – відрізав Каплін спроби Івакіна і Тимошенка перешкодити йому зайти до приймальні губернатора.
У цей час батьківщинівці Максим Поляков та Микола Булатецький почали дзвонити в міліцію, щоб забезпечити можливість депутату зайти в приймальню.
“Може, не дай Бог, там Тулуб повісився, адже робочий час, а приймальня закрита зсередини”, – висловив “стурбованість” Поляков.
“Там режимні роботи йдуть”, – спробував “виправити” ситуацію Івакін.
Озброєний до зубів Тулуб кинув на захист свого кабінету беззбройних Івакіна й Тимошенка (фото)

“А які такі режимні роботи проводить Тулуб із своєю секретаркою у зачиненому кабінеті?” – справедливо уточнили опозиціонери і ще сильніше затарабанили в двері.
Зрештою, до кабінету Тулуба збіглись міліціонери, що охороняють адміністрацію, перелякано принишкли дрібніші клерки, однак кабінет так ніхто і не відчинив, а міліцейський наряд, викликаний по “102″, так і не приїхав.
Озброєний до зубів Тулуб кинув на захист свого кабінету беззбройних Івакіна й Тимошенка (фото)

Тож нардепам нічого не залишалось, як ламати двері. І заповзятливий Каплін вже почав це робити, однак його зупинив, ви не повірите(!), Микола Булатецький! Він сказав, що виламати двері Тулубу до 15 грудня опозиція ще встигне, якщо, звісно, Сергій Борисович дасть їй для цього привід. Принаймні сьогодні його про це попередили…
Тож без втрат “живої сили і техніки” з боку влади депутати залишили адміністрацію, однак пообіцяли повернутись найближчим часом.

Ігор Сичов Дзвін
18.11.2013 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter