У Черкасах обрали "Міс Всесвіт"

У Черкасах обрали "Міс Всесвіт" Елегантні манери, вишукані сукні, різнобічні таланти, а ще уміння вільно спілкуватися з аудиторією та грамотно відповідати на запитання: 10 черкаських школярок змагалися за корону «Міс Всесвіт».
Четвертий конкурс краси, грації та інтелекту відбувся у ЗОШ №6. Цього року учасниці дивували екзотичними країнами - Бразилія, Єгипет, Японія, Туреччина, класичними Англією, США, Німеччина та Канада, та традиційними Росією з Україною.
Зініційований конкур координатором євроклубу школи №6 Галиною Громовою:
«Ми прагнемо у Європу, тому потрібно розвивати у дітей знання про інші країни. А найкраще це зробити у розважальній формі», - пояснює Галина Громова.
Перший конкурс – представлення – мав на меті познайомити глядачів як із учасницею, так і з особливостями національного одягу країн, які представляють конкурсантки. Це чи не найкрасивіший конкур, до якого учасниці готуються дуже старанно.
Так, міс Туреччина – Мар’яна Орел, учениця 9 класу ЗОШ № 20 витратила найбільше часу саме на підготовку свого костюму.
«Готового костюму не було, усі складові купували окремо, потім компанували, розшивали бісером, блискітками вручну. Витратили на це чимало часу», - зауважує школярка.
Окрім представлення, дівчата також готували стінгазету на тему країни, електронну презентацію та вихвалялися талантами.
«У нас є дуже стандартне бачення конкурсу подібної направленості. Ми звикли, що дівчата змагаються за звання найкрасивішої, хоча, у випадку українок, навіть замаскованими під представниць інших країн, це марна справа. Адже усім відомо, що по красі нашим панянкам рівних нема! Як на мене, це насамперед конкурс талантів та інтелекту», - ділиться враженнями Віктор Велівченко, директор Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, співорганізатора аходу.
Здивована підготовкою учасниць і волонтерка Корпусу Миру зі США – Елізабет Волш, яка була суддею на заході.
«Мені сподобались усі учасниці. Японія вразила грацією, Росія – масштабністю, Україна – вокальним номером. Думаю, цих дівчат чекав би успіх і на справжніх змаганнях», - розповідає волонтерка.
Корону «Міс Всесвіт» отримала представниця Японії, друге місце - красуня Німеччини і третє – Туреччини.
18.11.2013 08:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter