У Черкасах знову протестували хворі на ниркову недостатність з "Фрезеніуса". Тулуб з Брожиком продовжують "дуркувати"

У Черкасах люди, хворі на хронічну ниркову недостатність, знову вийшли на акцію протесту. Всі вони - пацієнти німецької клініки гемодіалізу. Їхнє лікування у цьому медзакладі мав забезпечувати обласний бюджет. Але проплати постійно затримують.

Щоб добитися відновлення фінансування, інваліди щоразу змушені виходити на мітинги. Тільки за цей рік область заборгувала клініці майже вісім мільйонів гривень.

В управлінні охорони здоров'я цю інформацію заперечують. Мовляв, з 2013-го обласна влада за це вже не відповідає. Перераховувати гроші мають районні та міські адміністрації. Чому затримуються гроші - чиновники наразі відповісти не можуть.

Володимир Брожик, начальник управління охорони здоров'я Черкаської обладміністрації:

- Є певні проблемні питання , які влада буде вирішувати по ходу, і всі питанння будуть вирішені. Пообіцяли - зробіть, не зробили - я не можу, отстраніть мене від роботи, і все.

Проблему із клінікою гемодіалізу в Черкасах не можуть розв'язати вже три роки. Від відчаю її пацієнти вже неодноразово перекривали дороги та стратегічні магістралі. Але ситуація не міняється. Якщо чиновники найближчим часом її не вирішать, люди готові піти на радикальніші дії.

Самвел Устян, пацієнт клініки:

- Если деньги не проплатят, то мы сегодня собираемся перекрыть дорогу на 15 минут, а потом на следующей неделе будем думать , что делать дальше.

Подробности
14.11.2013 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter