ДВС виставила ультиматум Одаричу: або 200 тисяч на "бочку", або описуємо майно

ДВС виставила ультиматум Одаричу: або 200 тисяч на "бочку", або описуємо майно Прокуратура міста Черкаси контролює стан виконання виконавчого провадження про стягнення з колишнього голови міста Черкаси Сергія Одарича на користь міської ради коштів у сумі майже 200 тис. грн.
Як інформує прес-служба прокуратури Черкаської області, вчора відділом державної виконавчої служби Черкаського районного управління юстиції відкрито виконавче провадження, а боржнику надано 7-денний строк для виконання рішення суду у добровільному порядку.
Як нагадують у прес-служба прокуратури області, у жовтні 2013 року ухвалою Апеляційного суду області позов прокурора міста Черкаси в інтересах міської ради до Сергія Одарича про відшкодування матеріальних збитків за незаконне звільнення ним працівника задоволено повністю.
Довідково: відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» після закінчення строку, наданого державним виконавцем для добровільного виконання, буде розпочато примусове стягнення з боржника вказаної суми.
13.11.2013 08:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter