У 3 кварталі «Київстар» перерахувала понад 1 млрд. грн. у державну казну

У 3 кварталі «Київстар» перерахувала понад  1 млрд. грн. у державну казнуВеликою кількістю статичних даних щодо динаміки розвитку, інноваційних продуктів, технічної та матеріальної бази зустріла компанія «Київстар» журналістів на тематичному прес-заході у Києві.
Головними темами стали доходи, нові пропозиції для масового ринку, клієнтів інновації в мобільному зв’язку та інвестиції в якість за минулий, 3 квартал, 2013 року.
Отже, пропонуємо й вам ознайомитись з цікавими даними та цифрами щодо діяльності провідного телеком-оператора країни.
За словами провідних спеціалістів компанії, тільки за 3 квартал кількість абонентів «Київстар» збільшилась на 6% і сягнула майже 26 мільйонів. Домашнім Інтернетом від «Київстар» сьогодні користуються 723 тисячі домогосподарств.
Відповідно збільшились і доходи від фіксованого зв’язку – на 9% до 290 млн. грн. За своїми показниками рентабельності (близько 50%) компанія демонструє один із кращих результатів серед підприємств телеком-галузі України.
Розвивав оператор і свої технічні потужності. З початку 2013 року інвестиції в технічну інфраструктуру лідера вітчизняного телеком ринку перевищили 1,234 мільярда грн. З початку 2013 року «Київстар» встановив 451 нову базову станцію. Націлився оператор і на підвищення якості своїх послуг: у 3 кварталі цього року було збільшено інвестиції у якість зв’язку і розвиток мережі на 23%, до 525 млн. грн.
На фоні таких інвестицій приємною несподіванкою для абонентів компанії стало зниження цін на послуги. Так, знижено у 4 рази, до 3 грн. за хвилину, ціну голосових послуг в міжнародному роумінгу в 17 країнах Європи. У вересні 2013 року було скасовано плату за мегабайти мобільного Інтернету для мобільного зв’язку «Київстар». Відтепер абоненти передплачених тарифних планів сплачують лише 1,9 грн. за доступ до Інтернету за ті дні, коли користуються послугою.
Щодо нововведень стосовно сервісів та послуг, потрібно відмітити запровадження компанією «Віртуальної мобільної ATC». Цей сервіс дозволяє бізнес-клієнтам створювати корпоративні мережі зі стаціонарних і мобільних телефонів, із єдиним планом нумерації. Понад 26 тисяч клієнтів придбали електронні книжки в «Магазині розумного контенту» від «Київстар». За словами Святослава Горбаня, директора з комерції та стратегічного розвитку «Київстар», «особливою популярністю користується послуга «Мобільні гроші». За три місяці кількість клієнтів цієї послуги перевищила 40 тисяч. Абоненти вже можуть сплачувати з мобільного телефону за понад 600 послуг, серед яких – комунальні послуги, замовлення таксі, білети в кінотеатри, банківські послуги тощо».
Підводячи підсумки, слід сказати, що у 3 кварталі 2013 року «Київстар» отримав майже 3,4 млрд. грн. доходу і сплатив до державного бюджету понад 1 млрд. грн. податків. А за 9 місяців 2013 року за рахунок оператора казна зросла на 3,2 млрд. грн., що мимоволі наводить на думку – більше б таких успішних та відповідальних компаній нашій державі.
08.11.2013 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter