У Черкасах розпочався терор проти незаконно встановлених кіосків та біл-бордів

У Черкасах розпочався терор проти незаконно встановлених кіосків та біл-бордів У Черкасах розпочато демонтаж незаконно встановлених споруд. Про це інформують у Черкаському МВК.
– На виконання відповідного рішення міськвиконкому сьогодні ми розпочали демонтаж самовільно встановлених громадянами кіосків. Цим питанням опікується робоча група з впорядкування території, підготовки та проведення демонтажу тимчасових споруд, створена при виконавчому комітеті Черкаської міської ради. Проведеною перевіркою було встановлено 288 незаконних тимчасових споруд та близько 300 біг-бордів, які підлягають знесенню, – говорить заступник голови робочої групи, начальник управління інспектування Черкаської міської ради Олександр Давиденко.
За його словами, першочергово планується демонтувати 80 таких об’єктів. Розпочали з ринку на вул. Луначарського. Тут лише на 4 із 11 наявних кіосків належно оформлено паспорти прив’язки тимчасової споруди.
Олександр Давиденко розповів, що, відповідно до положення про роботу вищезазначеної робочої групи, перш ніж здійснювати примусовий демонтаж самовільно встановлених споруд, власникам було запропоновано самостійно їх знести у встановлений термін – за 2 тижні. Оскільки цей час минув, а кіоски залишились на місці, влада приступила до етапу примусового їх прибирання.
Самовільно встановлені споруди, за словами Олександра Давиденка, буде відтранспортовано на штрафмайданчик.
– При бажанні власник може забрати свій кіоск, попередньо сплативши штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень за незаконне розміщення свого об’єкта на території міста та витрати на транспортування до штрафмайданчика. Якщо ж підприємець не звернеться у відведений комісією час, тоді його кіоск буде передано для подальшої експлуатації в КП «Дирекція парків» чи КП «Черкасиінвестбуд», – наголошує Олександр Григорович.
Вже до наступної весни міська влада збирається повністю завершити роботи з демонтажу всіх незаконно встановлених споруд та біг-бордів.
08.11.2013 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter