Софроній пропонує встановити в Черкасах монумент Георгію Побідоносцю, а Іоан - пам`ятник воїнам УНР

Софроній пропонує встановити в Черкасах монумент Георгію Побідоносцю, а Іоан - пам`ятник воїнам УНРЯк повідомляють у прес-службі Черкаської ОДА, під час зустрічі духовенства з керівниками Черкаської області священники внесли ряд пропозицій.
Так, Митрополит Черкаський і Канівський Софроній підняв проблему великої кількості рекламних білбордів у місті. На думку священика, це негативно впливає на свідомість молоді. Натомість він запропонував встановлювати пам’ятники, які б прикрашали місто і були цікавими для туристів (наприклад, Георгію Побідоносцю чи Архістратигу Михаїлу).
Декілька ідей по встановленню архітектурних пам’яток висловили й інші учасники засідання, зокрема, Митрополит Черкаський і Чигиринський, керуючий Єпархією Автокефальної православної церкви Київського патріархату Іоан, який запропонував встановити на Площі Слави пам’ятник та викарбувати на ньому сотню імен загиблих черкащан-воїнів УНР.
Голова ОДА Сергій Тулуб зазначив, що встановлення такого пам’ятника можливе в рамках реконструкції Алеї Слави. Незабаром відповідний проект розгляне Вища рада митців області, після чого його буде представлено на розгляд громадськості.
06.11.2013 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter