Тулуб зустрівся з Радою взаємодії з релігійними організаціями

Тулуб зустрівся з Радою взаємодії з релігійними організаціямиУ Черкаській ОДА пройшла зустріч керівницвтва області з представниками духовенства. Про це інформує прес-служба ОДА.
Рада з питань взаємодії з релігійними організаціями, яка з 2006 року діє при облдержадміністрації, сьогодні потребує оновлення та реорганізації. На цьому наголосив очільник області Сергій Тулуб під час зустрічі з представниками різних релігійних конфесій Черкащини.
Зокрема, підтримав цю ідею Митрополит Черкаський і Чигиринський, керуючий Єпархією Автокефальної православної церкви Київського патріархату Іоан:
«Завдяки появі такого органу ми зможемо періодично збиратися, обговорювати актуальні питання й частково впливати на прийняття тих чи інших рішень, – зазначив він. – При цьому важливо прийняти документ, який регламентуватиме його діяльність».
Відтак, ця рада має стати тим органом, що об’єднуватиме державу і церкву, які сьогодні будують суспільство. На думку керівництва області, робота ради може стати ще одним кроком до зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння на якому наголошує Президент України.
Усі питання, з якими духівництво не зможе звернутися безпосередньо до керівника області, вирішуватиме його перший заступник. Окремо функціонуватиме робоча група, до складу якої ввійдуть представники окремих конфесій та організацій.
«Відтепер такі зустрічі з вами будуть системними. Влада завжди відкрита до діалогу – ми й надалі прийматимемо до уваги ваші побажання та зауваження щодо подальшої співпраці, – звернувся голова ОДА до присутніх, завершуючи засідання.
06.11.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter