2014 року за 41,5 млн. грн. відремонтують праву смугу автодороги "Золотоноша-Умань"

2014 року за 41,5 млн. грн. відремонтують праву смугу автодороги "Золотоноша-Умань"Два місяці тому на ділянці автодороги загального користування Н-16 «Золотоноша–Черкаси–Сміла–Умань» через аварійний стан обмежили рух автотранспорту. Праву смугу дороги закрили. У Службі автомобільних доріг Черкаської області повідомляють, що на закритій ділянці планують виконати поточний ремонт. За нього візьмуться вже наступного року. Вартість запланованого ремонту покриття протяжністю 5,9 км сягає 41,5 млн. грн. Кошти на ремонт цієї ділянки поки що не виділені.
Як інформують у Службі автомобільних доріг у Черкаській області, фахівці прогнозують, що цього ремонту вистачить ще на 5-7 років експлуатації ділянки, якщо її не перенавантажуватиме великоваговий транспорт. На ділянці дороги дорожники вже виконували ямковий ремонт покриття. Проте, майже 90% дорожнього покриття зношене і його несуча спроможність втрачена. Востаннє дорогу тут ремонтували понад 20-ть років тому.
- Ми очікуємо на розпорядження Кабінету Міністрів про включення цієї дороги до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автодоріг загального користування, які фінансуються за рахунок кредитних коштів, - повідомив начальник інвестиційно-кошторисного відділу Служби автомобільних доріг у Черкаській області Анатолій Корчменюк.
Стан дорожнього покриття на ділянці дороги по лівому проїзду, яким рухаються автомобілі, наразі задовільний.
Сьогодні за добу дорогою від Сміли до Черкас проїжджає близько 14 тис. автомобілів.
04.11.2013 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter