У Смілі міськвідділ міліції з дурною репутацією провів день відкритих дверей для школярів

У Смілі міськвідділ міліції з дурною репутацією провів день відкритих дверей для школярівЗа інформацією СЗГ УМВС в Черкаській області, нещодавно учні старших класів місцевих шкіл мали змогу особисто ознайомитись з роботою Смілянського міськвідділу міліції. Гостей ознайомили з роботою правоохоронців, їх основними завданнями, провели екскурсію будівлею міськвідділу та продемонстрували деякі види озброєння та екіпірування.
Знайомство з роботою правоохоронців та екскурсію по міськвідділу міліції провів начальник сектору кадрового забезпечення підполковник міліції Сергій Заруба. Захід було розпочато з презентації приміщення чергової частини.
Після короткого знайомства з роботою основних підрозділів міськвідділу та їх роль у боротьбі зі злочинністю гостей було запрошено до актового залу, де старшокласникам продемонстрували спеціальні засоби та зброю, які знаходяться на озброєнні в органах внутрішніх справ. Школярі мали змогу особисто потримати пістолет «Макарова», автомат «Калашникова» та снайперську гвинтівку «Драгунова», а також приміряти на себе бронежилети та шоломи.
На завершення заходу школярі мали змогу поспілкуватися з молодим фахівцем Смілянського міськвідділу міліції лейтенантом міліції Оленою Лядецькою. Дівчина-правоохоронець цього року закінчила вищий навчальний заклад та розпочала кар’єру слідчого. Вона розповіла, що носити офіцерські погони мріяла ще з школи, тому відразу визначилася зі своєю майбутньою професією. Молодий фахівець із захватом розповідала про враження від роботи, про свої перші спортивні здобутки та наголосила, що пишається обраною професією.
Нагадаємо, що влітку в смілянському міськвідділі міліції стався гучний скандал через звинувачення працівників міськвідділу у катуваннях Василя Врадія. У результаті загинув працівник міліції, а сам Врадій нібито наклав на себе руки. У результаті працівники смілянського міськвідділу вийшли на вуличну акцію, щоб «привернути увагу людей до незахищенності правоохоронців».
31.10.2013 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter