В Умані цілодобове водопостачання відзначили Святом води

26 жовтня з нагоди пуску цілодобового водопостачання по всіх районах міста в Умані відзначили Свято води.
Його організував народний депутат України Антон Яценко, який домігся остаточного вирішення питання із забезпечення місто цілодобовим водопостачанням.
Я дуже добре пам’ятаю, як рік тому на центральній площі Умані пообіцяв вирішити питання із забезпеченням Умані цілодобовим водопостачанням. Багато хто тоді не вірив, що цю проблему можна вирішити взагалі. Проте, сьогодні, Умань з цілодобовою водою, - зазначив під час свята Антон Яценко.
Нагадаємо, із 86 тис. жителів міста забезпечені водою були лише 13 тис. мешканців. Всі інші воду отримували по графіку або користувалися криницями та свердловинами.
В Умані цілодобове водопостачання відзначили Святом води

За словами Антона Яценка, питання вдалося вирішити завдяки безпосередній підтримці Президента України Віктора Януковича, спільним зусиллям обласної та місцевої влади.
- Я хочу окремо подякувати Президенту України Віктору Януковичу, голові Черкаської обласної державної адміністрації, Герою України Сергію Тулубу та представникам місцевої влади, - сказав Антон Яценко. - Якби в цей процес не втрутився Президент України Віктор Янукович, який відреагував та допоміг вирішити питання, не підтримка голови обласної державної адміністрації Сергія Тулуба, то забезпечити уманчан цілодобовим водопостачанням не вдалося ніколи. Нашій владі вдалося спільно вирішити велику комунальну проблему і я цим пишаюся! – зазначає народний депутат України.
Під час свята Антон Яценко запевнив уманчан, що відтепер цілодобова вода в їх оселя буде постійно, з нормальним тиском, а тарифи змінюватися не будуть.
- Умови життя, які не притаманні стандартам життя ХХІ століття які принижують людську гідність - прати руками, вмиватися із ковшиків і жити у стінах уражених грибком від наповнених тазиків водою про запас, залишилися в минулому, проте в яких мешканці Умані змушені були жити, залишилися в минулому, - запевнив Антон Яценко.
Цілодобове водопостачання в Умані запущено, проте в окремих районах міста продовжуються пусконалогоджувальні роботи, при проведенні яких можуть траплятися перебої з водопостачанням. Це нормальний технічний процес, при запуску системи водопостачання, який, за словами фахівців КП «Уманьводоканалу», триватиме ще деякий час.
На святі води, в рамках якого відбувся концерт народної артистки України Наталі Бучинської та святковий салют, зібралося близько десяти тисяч чоловік.
28.10.2013 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter