Спокута ялинкових гріхів: Тулуб, Черняк та інші висадили ялинки на Пагорбі Слави

Спокута ялинкових гріхів: Тулуб, Черняк та інші висадили ялинки на Пагорбі Слави Як інформують у Черкаській ОДА, 40 сріблястих ялинок висадили сьогодні разом із ветеранами керівники області, міста та громадських організацій біля підніжжя Пагорбу Слави з нагоди 69-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.
За словами голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба, висадження ялинкової алеї – це лише початок реставраційних робіт до 70-ї річниці визволення від нацистських загарбників. Вже наступного року територія від меморіального комплексу до бульвару Шевченка перетвориться на Алею Слави, яка увічнюватиме подвиг наших земляків.
«Проект Алеї наразі опрацьовують обласна та міська громадські організації ветеранів. Це буде Алея Слави черкащан, а не одного міста чи району, тому дуже важливо врахувати думку тих, для кого це робиться», – наголосив Сергій Борисович, спілкуючись із журналістами.
– Ялинки привезені зі Звенигородщини. Кожна з них викопувалася з часткою землі, на якій вона виросла, та транспортувалася протягом лічених годин разом із спеціальною мішковиною з органічних матеріалів», – прокоментував висадку дерев перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Горда.
За його словами, місце, на якому ростимуть ялинки, погоджено з головним архітектор ом Черкас Василем Дмитренком, а грунт, на який висаджено дерева, підходить для подібних культур.
– Як свідчить практика, на жаль, щороку місцевими жителями у варварський спосіб знищуються десятки молодих дерев. Тож якщо буде забезпечено належну охорону саджанців, особливо в період зимових свят, то коли ялинки піднімуться, черкащани зможуть помилуватися чудовою хвойною алеєю, – зазначив Василь Іванович.
Від Провінції: орденоносний Дмитренко скромно «забув» згадати про те, як знищують дерева сьогоднішні копачі...
28.10.2013 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter