Голова Московської обласної думи Бринцалов подякував Чернякові за корсунську гостинність

Голова Московської обласної думи Бринцалов подякував Чернякові за корсунську гостинність На адресу голови обласної ради Валерія Черняка надійшов лист від голови Московської обласної Думи Ігоря Бринцалова. Як інформують у Черкаській обласній раді, в листі Ігор Бринцалов висловлює щиру вдячність за сприяння в організації та високий рівень забезпечення проведення історико-пізнавальної військово-патріотичної акції на черкаській землі в рамках проекту «Мир заради життя».
Учасники акції – молодь, представники молодіжних творчих колективів, засобів масової організації, вихованці дитячих будинків проїхали шляхом бойової слави воїнів 44-ої гвардійської танкової бригади, яка визволяла Україну, зокрема, Черкащину, беручи активну участь в розгромі гітлерівців у Корсунь-Шевченківському котлі.
22 вересня делегація з Росії відвідала м. Корсунь-Шевченківський, де їх гостинно зустріли голова районної організації ветеранів Семен Побірченко та директор історико-культурного заповідника Парасковія Степенькіна. Під час зустрічі для гостей було проведено екскурсію музеєм Корсунь-Шевченківської битви, а також міським краєзнавчим музеєм та організовано прогулянку ландшафтним парком заповідника.
Ця акція присвячена 70-й річниці Курської битви та 70-й річниці початку визволення України.
на фото Ігор Бринцалов
28.10.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter