Яценко: Відсьогодні та завжди Умань має цілодобове водопостачання

Яценко: Відсьогодні та завжди Умань має цілодобове водопостачання Комунальне життя в Умані приведене до європейських стандартів. Майже сто тисяч жителів міста завдяки Президенту України Віктору Януковичу спільним зусиллям обласної, міської влади та роботі депутата-мажоритарника нарешті отримали постійну цілодобову воду.
Про це 25 жовтня 2013 року під час прес-конференції в УНІАНі заявив народний депутат України, член Політради Партії Регіонів Антон Яценко.
- Ера тазиків, бачків та подача води за графіком в Умані скінчилися. Вперше за майже чотирьохсотлітню історію Умань отримала цілодобову воду,- констатував Антон Яценко.
Як зазначив народний депутат, десятки років найбільшою комунальною проблемою туристичної Мекки України, була відсутність цілодобового водопостачання. Із 86 тис. жителів міста забезпечені водою були лише 13 тис. мешканців. Інші воду отримували по графіку або користувалися криницями та свердловинами.
Довгий час мешканці міста змушені були жити в умовах, які не притаманні стандартам життя ХХІ століття, які принижують людську гідність - прати руками, вмиватися із ковшиків і жити у стінах уражених грибком від наповнених тазиків водою про запас.
За словами Антона Яценка, це питання вдалося вирішити завдяки безпосередній підтримці Президента України Віктора Януковича, спільним зусиллям обласної та місцевої влади.
- Коли я був обраний народним депутатом України і почав займатися вирішенням цієї проблеми, я записався на прийом до Президента України Віктора Януковича, який своєчасно відреагував та допоміг вирішити це питання, - розповів народний депутат.
З 26 жовтня уманчани матимуть цілодобову воду з нормальним тиском.
Вирішити питання із забезпеченням міста Умань цілодобовим водопостачанням вдалося і завдяки прийнятій Верховною Радою Постанови ВР «Про відзначення 60-річчя утворення Черкаської області», в яку було включено питання щодо будівництва водопровідних мереж, водогонів в місті Умані, Монастирищі, Христинівці, Уманському, Монастирищенському, Христинівському та Тальнівському районі.
Народний обранець переконаний, що цілодобове водопостачання не лише забезпечить комфортне життя для мешканців Умані, а й значно вплине на туристичну привабливість міста.
- Хто б що не казав – Умань з цілодобовою водою. Багаторічну проблему вирішено. Вода з кранів уманчан тече 24 години на добу, і це є прикладом ефективної роботи влади. Коли за короткий термін за допомогою Президента України була вирішена велика комунальна проблема, - зазначив народний депутата.
Також депутат поінформував, що у найближчих планах запуск цілодобового водопостачання в м. Монастирище та робота над реконструкцією систем водовідведення в місті Умані.
25.10.2013 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter