Прокуратура Черкас хоче забрати у підприємця землю в Соснівці, яку той отримав без аукціону

Прокуратура Черкас хоче забрати у підприємця землю в Соснівці, яку той отримав без аукціону Прокуратурою м. Черкаси проведено перевірку дотримання вимог земельного законодавства України в частині правомірності розпорядження Черкаською міською радою землями загального користування в мікрорайоні «Соснівка».
Як зазначає прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк, встановлено, що в червні 2010 року рішенням Черкаської міської ради місцевому підприємцю передано в оренду строком на 49 років земельну ділянку площею 1500 м2 з порушенням ст. 134 Земельного кодексу України – без проведення земельного аукціону. Внаслідок цього ділянка вартістю понад мільйон гривень безпідставно вибула з користування територіальної громади міста.
З метою захисту державних інтересів та жителів Черкас прокурор міста звернувся до господарського суду Черкаської області з позовною заявою про скасування вказаного рішення міської ради, визнання недійсним договору оренди землі та повернення землі територіальній громаді міста в особі Черкаської міської ради.
25.10.2013 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter