На "Темпі" вирішили не віддавати свою зупинку в підозрілі лапи Ромашова

На "Темпі" вирішили не віддавати свою зупинку в підозрілі лапи РомашоваДнями працівники ПАТ «Темп» оновили зупинку громадського транспорту на вулиці Горького, що неподалік прохідної підприємства. Як інформує прес-служба вільних демократів, ідею з відновлення зупинки висловив голова правління підприємства Олександр Згіблов.
- Я звернувся до працівників нашого заводу, обговорив із ними ідею. Вони погодилися відремонтувати зупинку, яка до цього перебувала у захаращеному вигляді. Найцікавіше, що доглядати за такими об’єктами має влада. Влітку вони деінде у центрі міста підлатали кілька зупинок, але на цьому їхній запал згас. Ми ж вирішили виправити помилку влади. І відремонтувати зупинку не в центрі міста, а, як кажуть в районах, «де не ступала нога чиновника», - зазначив Олександр Згіблов.
Силами працівників «Темпу» були зроблені лави, відремонтовано покрівлю. Саму зупинку пофарбували у синьо-жовто-білі кольори. На деякі елементи нанесли флуоресцентну фарбу, щоб зупинку було гарно видно і вночі.
Олександр Згіблов також запропонував бізнесменам міста оновити чи відремонтувати зупинки біля своїх підприємств та офісів.
Як ми вже повідомляли, щойно призначений 11-й член Черкаського виконкому Володимир Ромашов буде займатися облаштування зупинок громадського траснпорту. Сьогодні в Черкасах – 155 необлаштованих зупинок.
24.10.2013 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter