У Черкасах два гуртожитки ЗТА два тижні мерзли без опалення

У Черкасах два гуртожитки ЗТА два тижні мерзли без опалення Понад два тижні від початку опалювального сезону в Черкасах мешканці відомчих гуртожитків «Заводу телеграфної апаратури» на вул. Одеська, 8а та 8/1 не мали тепла у своїх оселях.
Таку ситуацію спровокувала обслуговуюча організація ЧФ ВАТ ЧЗТА «Житлотелеграф», яка зволікала зі зверненням до КП «Черкаситеплокомуненерго» щодо подачі у підзвітні їм будинки тепла.
Перший заступник директора департаменту-начальник управління житлово-комунального господарства департаменту ЖКК Черкаської міської ради Алла Грохольська розповіла, що зараз питання щодо підключення опалення у цих двох гуртожитках вирішено.
– Як виявилось, ця організація на початок опалювального сезону не звернулась до тепловиків, аби ті опломбували та поставили на комерційний облік будинковий лічильник теплової енергії, що перебував в черговій державній повірці. Також від них не було відповідного звернення щодо подачі теплоносія у ці два гуртожитки. Тоді як КП «Черкаситеплокомуненерго» подало тепло лише до будинків, – пояснила Алла Олександрівна.
До того ж донині ЧФ ВАТ ЧЗТА «Житлотелеграф» не погасило заборгованість за спожиту теплову енергію перед КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», яка перевищує більше двохсот тисяч гривень.
За її словами, минулого тижня після звернення керівництва «Житлотелеграф» до КП «Черкаситеплокомуненерго» тепловики пішли назустріч людям і в оселі мешканців цих двох гуртожитків було подано тепло.
23.10.2013 17:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter