Черкасиводоканал просить у черкащан допомоги в боротьбі з люковими крадіями

Черкасиводоканал просить у черкащан допомоги в боротьбі з люковими крадіями  Як інформують на КП «Черкасиводоканал», за 2012 рік у Черкасах було вкрадено 90 кришок та 5 люків з кришками. А з початку поточного року вже зафіксовано 92 випадки. Загальна сума збитків становить понад 140 тисяч гривень.
- Крадіжка люків та кришок – це проблемне питання не лише для нас, - говорить головний інженер КП «Черкасиводоканал» Григорій Руденко. – Загалом у місті понад 20 тисяч каналізаційних люків та решіток. Половиною з них опікуємось ми, а рештою інші комунальники. Оглядові колодязі перебувають на балансі комунальних підприємств і по суті є власністю громади міста, проте для крадіїв це не має значення, і вони не замислюються над тим, що відсутність кришки на проїжджій частині чи на тротуарі може загрожувати здоров'ю людей та стати причиною аварійної ситуації на дорозі.
Заміна одного викраденого люку обходиться Водоканалу від 1000 до 1500 гривень, в той час як «мисливці за металом» отримують за нього незначні кошти, якщо здадуть на металобрухт.
За всіма фактами крадіжок фахівці підприємства інформують правоохоронні органи. З початку цього року в судах перебувало сім кримінальних справ, в результаті яких доведено факти викрадення 56 кришок оглядових колодязів та засуджено винних осіб до відбування покарання за вчинені злочини. Вони зобов'язані відшкодувати Водоканалу матеріальних збитків на загальну суму майже 79 тис. грн.
Вирішити дану проблему «Черкасиводоканал» самостійно не може, тому звертається до мешканців міста з проханням не бути байдужими до цього, повідомляти про випадки відкритих колодязів та їх місцезнаходження диспетчерську службу підприємства за телефоном 37-35-33, або набирати номер оперативної служби МВК 15-05.
23.10.2013 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter