Черкаські податківці тішаться: перевірок стало менше, а грошей з порушників "збивають" більше

Черкаські податківці тішаться: перевірок стало менше, а грошей з порушників "збивають" більше За повідомленням ДПІ в м. Черкаси, протягом січня-вересня 2013 року працівниками Державної податкової інспекції у м. Черкасах ГУ Міндоходів у Черкаській області проведено 65 документальні перевірки, тоді як протягом відповідного періоду минулого року кількість перевірок становила 84, тобто в поточному році кількість перевірок зменшилась майже на 23 відсотки.
Разом із тим, за результатами перевірок січня-вересня 2013 року донараховано до бюджету 40,2 млн. грн., що на 15,1 млн. грн. більше відповідного періоду минулого року. Крім того, перевірками упереджено безпідставне відшкодування ПДВ та забезпечено економію бюджетних коштів у сумі 818,1 тис.грн.
Тенденція щодо зменшення кількості перевірок бізнесу буде продовжуватися і у четвертому кварталі 2013 року, адже цьому, насамперед сприяють нові підходи до податкового контролю, гармонізація відносин з платниками та створення для сумлінних комфортних умов ведення бізнесу.
22.10.2013 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter