Анонс від Білоусова: Взимку два імпортні солерозкидачі по 100 "штук баксів" кожен влаштують снігу в Черкасах "гарячу баню"

Анонс від Білоусова: Взимку два імпортні солерозкидачі по 100 "штук баксів" кожен влаштують снігу в Черкасах "гарячу баню" Як інформує прес-служба Черкасмької міської ради, цієї зими на дорогах міста працюватимуть двоє нових потужних солерозкидачі, закуплені підприємцем, який виграв відповідний тендер. Про це розповів на прес-конференції секретар міської ради Віктор Білоусов.
За його словами, одна така установка, що складається з німецьких та італійських комплектуючих, коштує близько 100 тисяч доларів. Встановлюється вона на снігоприбиральну техніку протягом 20 хвилин.
Така машина має кілька функцій: як снігоприбирання, так і посипання доріг сольовою сумішшю.
До речі, кожна установка за потужністю замінює 7-8 звичайних розкидачів піщано-сольових сумішей, до того ж об’єм соляного розчину розрахований на 6 тисяч літрів.
– В одну таку установку засипається 6 тонн чистої солі та 2 400 літрів сольового розчину, що зволожує сіль. Таким чином при потраплянні на дорогу, зволожена сіль вже починає діяти, – пояснює Віктор Федорович.
До речі, солерозкидальна установка повністю автоматизована – комп’ютер контролює всі процеси – від температури повітря до ширини та радіусу посипання доріг сумішшю.
На сьогодні вже закуплено 100 тонн солі при потребі на рівні минулого року 300 тонн.
Нагадаємо, у минулі роки на черкаських дорогах використовувалась піщано-сольова суміш.
22.10.2013 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter