Ведучий ток-шоу на ОДТРК "Рось" звільняється з телекомпанії через "гнусного тролля"-гендиректора

Ведучий ток-шоу на ОДТРК "Рось" звільняється з телекомпанії через "гнусного тролля"-гендиректораВедучий ток-шоу «Країна, яка нам потрібна» на ОДТРК «Рось» Денис Колесник повідомив у «Фейсбуці», що програма, присвячена початку виборів на проблемних округах, не відбудеться, а він – звільняється з телекомпанії. Повністю текст – нижче:

Шановні пані та панове!

На жаль вимушений повідомити вас, дорогі мої Черкасці, що ток-шоу «Країна, яка нам потрібна», заплановане на 17 жовтня 2013 року, і присвячене початку виборчої компанії – 2013, вже остаточно не відбудеться! Чому? Запитайте генерального директора ЧОДТРК «Рось» – Трухманова Олександра Борисовича, мені теж дуже цікаво буде дізнатися його відповідь, якщо такова, звісна річ, знайдеться!

Особисто я зробив свій висновок, як і "позаочі", більшість колективу нашої телерадіокомпанії – більш «Гнусного Тролля», який, за своєю суттю і є пан Трухманов, ТРК «Рось» з дня свого заснування, ще невідовала!!! Чесно кажучи, до цього я вважав, що такою ступеню «мудаковатості», ніхто крім Одарича, не володів. Ні! Я помилявся, що до цього! Трухманов – крутіше!

В мене також немає бажання, найближчі 2 місяця, працювати у форматі однобокого «позитивного рупора», на користь сумнозвісної «Хімічної Королеви».

Тому я залишаю «Рось», не вбачаючи доцільності свого подальшого перебування в якості адміністратора та гостьового редактора ток-шоу «Країна, яка нам потрібна». Дякую, що увесь цей час ми були разом! З повагою, Денис Колесник :)))


на фото Олександр Трухманов
17.10.2013 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:25 29.10.2013 yjc:
Давно чекали свого "космоса" і він вже тут.З нового року поміняють на наступного "космонавта",цікаво де знаходиться Центр керування польотами?