Ями на черкаських дорогах засипають канівські субпідрядники

Ями на черкаських дорогах засипають канівські субпідрядники У Черкасах цього року виконано поточний ремонт доріг на загальній площі більше 10 тисяч квадратних метрів. Про це інформують у Черкаському МВК. Це – трохи більше половини від запланованого обсягу. Роботи виконуються за рахунок коштів державної субвенції, а також міського бюджету.
Зокрема, державною субвенцією на це передбачено 3,1 мільйона гривень, а також 1, 3 мільйона гривень закладено у міському бюджеті.
Секретар міської ради Віктор Білоусов розповів, що у Черкасах поточний ремонт доріг виконують організації, які перемогли на відкритих торгах – це ПП «Дорстрой» та Асфальтобетонний завод, переможець тендерних торгів.
Зважаючи на суттєве запізнення з проведенням тендерних процедур і несприятливі погодні умови у вересні (майже весь місяць дощило), ремонтування доріг у місті затрималось. Тому було прийнято рішення запросити до субпідряду декілька бригад з Канева, які вже приступили до роботи.
За його словами, тендерні процедури розпочались лише у кінці квітня, тоді як відповідна робота мала б стартувати ще на початку року. Тому й не дивно, що підписання договорів на ремонт доріг, відповідно, відбулось наприкінці червня. А безпосередня робота почалась лише у липні.
- Оскільки у договорах, на жаль, не було зафіксовано чіткого терміну щодо виконання робіт, тому дуже важко змусити організації, які перемогли у тендерах, оперативно провести ремонт доріг. З огляду на це, доводиться шукати альтернативні варіанти, у тому числі – залучати субпідрядників з інших регіонів, – підкреслив Віктор Федорович.
Впродовж найближчого часу у Черкасах буде проведено поточний ремонт дорожнього полотна мосту по вул. Хіміків, а також вул. Сурікова, де через відсутність зливової каналізації і бодай якогось ремонту впродовж останніх років, склалась вкрай жахлива ситуація. Наступного ж року на цих двох об’єктах заплановано проведення капітального ремонту дорожнього полотна, а по вул. Сурікова – ще й прокладання зливової каналізації.
Допоки триватиме ремонт вулиці Сурікова, рух транспорту, у тому числі – похоронні процесії, здійснюватимуться вулицею Смілянська.
Віктор Білоусов запевнив - щойно налагодяться погодні умови, робота з асфальтування міських шляхів продовжуватиметься й надалі. Зокрема, вже відфрезеровано 1,5 тисячі квадратних метрів черкаських доріг, на які за сприятливої погоди негайно буде укладатися асфальтне покриття.
03.10.2013 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter