У Смілі триває ямковий ремонт основних магістралей

Як інформує Сміла.ua, в Смілі тривають роботи з ліквідації аварійної ямковості на дорогах. Після завершення ремонту в центральній частині міста дорожники поступово переходять до відновлення покриття на інших вулицях громади.

Про це повідомив міський голова Сміли Сергій Ананко.
У Смілі триває ямковий ремонт основних магістралей

За його словами, наразі ремонтні роботи виконують на вулиці Соборній. Після цього комунальні служби працюватимуть на вулиці Євгена Саражі, а згодом — на вулиці Тараса Шевченка.

Міська влада запевняє, що усунення аварійної ямковості триватиме поетапно по всій території міста.

Також після завершення ремонту дорожнього покриття в Смілі планують оновити дорожню розмітку, зокрема на пішохідних переходах. Це має покращити безпеку дорожнього руху для водіїв та пішоходів.

Окрім того, у громаді готуються до встановлення нових дорожніх знаків. Наразі триває процедура закупівлі необхідного обладнання та оформлення відповідних документів.
09.06.2026 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter