У центрі Черкас відбулася чергова акція на підтримку військовополонених і зниклих безвісти

У Черкасах на площі Соборній 22 лютого відбулася щонедільна акція в підтримку військовополонених та зниклих безвісти.

Про це повідомляє кореспондентка «18000» з місця акції.
У центрі Черкас відбулася чергова акція на підтримку військовополонених і зниклих безвісти

Близько сотні людей зібралися на площі Соборній у Черкасах. Серед них рідні та друзі тих, хто перебуває у полоні або зник безвісти, а також волонтери та небайдужі містяни.

Додамо, що акція відбувається щонеділі о 12:00, аби нагадати про захисників, яких очікують, а також підтримати їхні родини.
22.02.2026 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter