Комуніст Савін почав реконструкцію на Гагаріна та Козацькій

Комуніст Савін почав реконструкцію на Гагаріна та КозацькійДнями у Черкасах розпочнеться ремонт вулиць Гагаріна та Козацької. За інформацією Черкаського прес-клубу, реконструкція цих вулиць затяглася через відсутність необхідної проектної документації, без якої ремонтувати ці дороги було просто неможливо. Це заявляє директор департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради Артур Савін.
- Щодо вулиці Гагаріна – а саме, її ділянки біля Долини Троянд – то там, через відсутність інженерно-геологічної підготовки, при спробах проводити ремонтні роботи,будівельна техніка почала занурюватися у насичені водою ґрунти, оскільки там досить високий рівень ґрунтових вод, - зазначає Артур Савін.
Стосовно ж вулиці Козацької – то там не було враховано мережі газопроводів, що ведуть до спортивного комплексу і які можуть повністю оголитися під полотном дороги, не було передбачено переносів цих та інших мереж, не було враховано необхідність острівків безпеки… Нам довелося якомога терміновіше усувати всі недоліки, провести інженерно-геологічну підготовку – тож днями роботи на обох вулицях буде продовжено.
12.09.2013 09:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter