У Черкаському МВК з підвіконь знімають горщики з квітами

У Черкаському МВК з підвіконь знімають горщики з квітами Горщики з пеларгоніями, що прикрашали фасад будівлі Черкаського міськвиконкому впродовж літніх місяців, незабаром будуть зняті. Оскільки більшість з них вже відцвіли. Про це розповіла директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук.

За її словами, зважаючи на спекотне літо, а також суттєві перепади температурних режимів повітря, які спостерігаються останнім часом, пеларгонії швидко відцвіли. Також у деяких горщиках на рослинах виявили кліщів, які знищували зелені пагони та листя.

– З метою попередження зараження інших квітів небезпечним паразитом, попередньо були зняті з фасаду будівлі 12 горщиків з пеларгоніями. На часі – зняття інших. Оскільки більшість квітів вже відцвіли і почали засихати, – зауважила Лілія Миколаївна.

Також відзначила доцільність вибору саме пеларгонії для прикрашання зовнішніх стін будівлі Черкаської міської ради. Адже завдяки своїй розкішній кроні та рясним яскравим квітам вони мають значно кращий вигляд, ніж, приміром, відносно невисокі петунії, що прикрашали фасад міськвиконкому торік.

– Багатьом черкасцям та гостям нашого міста сподобався такий квітучий декор, який слугує прикрасою не лише будівлі Черкаської міської ради, але й загалом центральної частини міста. Тому ми й наступного року продовжуватимемо таку квітучу традицію, – повідомила Лілія Маліщук.
06.09.2013 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter