З черкаськими перевізниками, які виграли конкурс за право обслуговувати 12 маршрутів, уклали угоду лише на 1 рік

З черкаськими перевізниками, які виграли конкурс за право обслуговувати 12 маршрутів, уклали угоду лише на 1 рікУ Черкасах відбувся конкурс серед перевізників за право обслуговувати міські маршрути. Як повідомляють у Черкаському МВК, жоден із перевізників, який подав документи на участь у конкурсі на «вакантні» 12 автобусних маршрутів, не виконав умов, що висувала міська влада. Мерія вимагала від транспортників, щоб вони використовували на маршрутах автобуси із рівнем викидів Євро-4, великої місткості і з низькою підлогою. Перевізники подали на конкурс свої «старі» автобуси з рівнем викидів, який не перевищує Євро-2. У них є рік, аби замінити автопарк.
За словами начальника управління вуличної інфраструктури Віталія Дядченка, з перевізниками, які подали документи і виграли конкурс, уклали угоди лише на рік. Протягом цього часу транспортники працюватимуть на міських маршрутах, використовуючи той транспорт, який у них є в наявності.
— Під час конкурсу кожен перевізник надав інвестиційний проект, яким передбачено, що протягом року вони перейдуть на транспорт із рівнем викидів Євро-4. Вони повідомили нам, що можуть це зробити, — розповів Віталій Дядченко.
Крім того, до договорів з перевізниками, які брали участь у конкурсі, внесли деякі зміни. Відтепер посилився контроль за інформуванням про назви зупинок громадського транспорту. Якщо ж зупинки не оголошуватимуться, то міська влада має право розривати договір із перевізником в односторонньому порядку. Тому владці звертаються до черкасців із проханням фіксувати порушення і повідомляти мерію за телефоном 15-05. Обов’язково треба назвати номер маршруту, номер автобусу і орієнтовний час, коли сталося порушення.
22.03.2012 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter