"Свобода" анонсує, що в Умані народний патруль шугатиме як владу, так і хасидів

"Свобода" анонсує, що в Умані народний патруль шугатиме як владу, так і хасидів31 серпня обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" звернулася до мешканців Умані з закликом відстежувати, фіксувати та передавати інформацію про порушення законодавства й утиски прав та інтересів українців Умані з боку органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та іноземних туристів.
Як відомо, 5 на 6 вересня брацлавські хасиди святкуватимуть іудейський новий рік біля могили цадика Нахмана. Як вважають у «Свободі», щороку приїзд іноземних туристів створює великі незручності для громади міста, через що у районі компактного перебування хасидів весь час зберігається напруга у стосунках між місцевими мешканцями та приїжджими юдеями.
"Свобода" вважає, що є проблема утисків конституційних прав уманців та перешкоджання реалізації законних інтересів місцевих мешканців-громадян України на догоду хасидам і власній вигоді державної та уманської міської влади.
Черкаська обласна організація ВО "Свобода" закликає спільно фіксувати порушення законодавства та прояви свавілля з боку органів місцевого самоврядування, охорони правопорядку, іноземних туристів та передавати цю інформацію уманським свободівцям. Крім того, націоналісти закликають українців Умані організовуватися в загони народного патруля для припинення порушень хасидами та владою українського законодавства й підтримувати порядок у місті власними силами або ж долучатися до вже створеного "Свободою" загону.
03.09.2013 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter