В Уманському МВК вважають, що на День знань місто чекатиме хасидський аншлаг

В Уманському МВК вважають, що на День знань місто чекатиме хасидський аншлаг Масовий заїзд хасидів-паломників в місто Умань Черкаської області почнеться 1 вересня.
Як повідомили УНІАН в прес-службі Уманського міськвиконкому з посиланням на заступника міського голови Умані Петра Паєвського, цього дня до Умані приїде близько 3 тисяч хасидів. Пік заїзду припаде на 3 вересня, коли в Україну приїде понад 7 тисяч паломників-хасидів. На тему: До Умані на святкування Нового року почали з'їжджатись хасиди За словами Паєвського, заїзд паломників здійснюватиметься через міжнародний аеропорт «Бориспіль» та аеропорти міст Вінниця та Одеса. Всі питання авіа- і автоперевезення вирішені. В Умані очікують, що до міста прибуде понад 800 автобусів та мікроавтобусів. За даними Міжнародного благодійного фонду імені рабі Нахмана на цьогорічне святкування іудейського Нового року до Умані з’їдуться більше 24 тисяч прочан з різних країн світу.
На святкування 5774 єврейського нового року Рош-га-Шана цієї осені до Умані очікується приїзд більше 24 тисяч паломників із 24 країн світу.
29.08.2013 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter