Зеленський: Відбувся вже четвертий обмін військовополоненими за тиждень

Зеленський: Відбувся вже четвертий обмін військовополоненими за тиждень Як повідомив президент України Володимир Зеленський, 14 червня відбувся вже четвертий обмін за тиждень.

Сьогодні серед хлопців, які повернулись в Україну, багато тих, хто був у полоні ще з 2022 року. Воїни Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту.
15.06.2025 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter