У Чигирині завершено будівництво сонячної електростанції

Як повідомили в міськраді Чигирина, в місті завершено будівництво сонячної електростанції потужністю 80 кВт.

Новий енергооб’єкт дозволить забезпечити безперебійне електроживлення критично важливої інфраструктури навіть під час аварійних чи віялових відключень.

Станція вже працює в тестовому режимі. Її запуск значно знизить витрати місцевого комунального підприємства на електроенергію, необхідну для забору та подачі води, а також посилить надійність систем водопостачання.
31.05.2025 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter