Прокуратура: Гуртожиток на Руднєва,97 перейшов у власність громади Черкас

За прокурорським позовом гуртожиток за адресою вул. Руднєва, 97 у м.Черкаси перейшов у власність громади міста. Про це інформують у прокуратурі міста Черкаси.
Органи прокуратури ще з 2009 року у господарських судах різних інстанцій доводили право територіальної громади в особі Черкаської міської ради на цей об’єкт, повідомив прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк.
Він розповів, що в прокурорському позові до ДП «РЕУ-8» вимагалося визнати недійсним договір купівлі-продажу гуртожитку, а також визнати за територіальною громадою право власності на приміщення та витребувати його із чужого незаконного володіння.
Постановою Київського апеляційного господарського суду, а далі й Вищого господарського суду України ці позовні вимоги задоволено повністю.
За сприяння органів прокуратури Черкаська міська рада у червні 2013 року звернулася з офіційною заявою про реєстрацію права власності на вказане приміщення.
Згідно з Інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, право власності на гуртожиток за адресою вул. Руднєва, 97 в м.Черкаси зареєстроване, і приміщення належить міській раді Черкас.
12.08.2013 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter