Минулого тижня в Черкасах народилося 18 хлопчиків та 20 дівчаток

Минулого тижня в Черкасах народилося 18 хлопчиків та 20 дівчатокЯк повідомили в ЧМР, за минулий тиждень у Черкасах народилося 38 немовлят: 18 хлопчиків і 20 дівчаток.

- Життя триває і перемагає. Вітаємо родини з поповненням і зичимо міцного здоров'я та щасливого майбутнього під мирним небом, - зазначили в ЧМР.
26.05.2025 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter