Сміла підписала угоду про партнерство з французьким містом Бургуен-Жальє

Сміла підписала угоду про партнерство з французьким містом Бургуен-ЖальєЯк інформує Сміла.ua, гостей з французького міста Бургуен-Жальє знайомили з економічним і культурним життям Сміли. Щодня про подробиці візиту розповідав мер Сміли.

Зокрема Сергій Ананко повідомив, що із підприємства міста вирішили показати швейну фабрику «KentAver» та кондитерську фабрику «Меркурій». Повезли іноземців і в мікрорайон Гречківка, який постраждав від ракетного удару. Делегацію цікавило саме місце прильоту, доля людей і те, як громада реагувала на цю трагедію.

Гостям показували заклади культури Сміли, ознайомили з роботою Смілянської кластерної лікарні.

І в останній день візиту, окреслив Сергій Ананко, між містом Сміла та містом Бургуен-Жальє офіційно підписано угоду про партнерство. "Це — історичний крок у розвитку міжнародної співпраці, який відкриває нові можливості для обміну досвідом, реалізації спільних культурних, освітніх та соціальних ініціатив. Щиро дякую меру міста Бургуен-Жальє Вінсенту Шрікі за довіру, відкритість і дружнє ставлення до Сміли та України. Упевнений, що наше партнерство буде наповнене змістом, живим спілкуванням і конкретними справами, корисними для громад обох міст."- зазначив керівник Сміли.
02.05.2025 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter